ژانویه 21, 2020 دالسی جهنم خاکستری‌ها

دالسی جهنم خاکستری‌ها نوشته‌ی ماکسیمیان دی‌. لافایت

معرفی کتاب

عنوان کتاب:

دالسی جهنم خاکستری‌ها: آزمایش‌های ژنتیکی؛ تولید اعضای بدن انسان، دورگه‌ها و موجودات انسان‌نما.

نویسنده: ماکسیمیان دی. لافایت

موضوع: داستان یک عملیات سری در ایالات متحده

ناشر: نسل روشن

تعداد صفحات: ۸۰ ص

چاپ: اول – ۱۳۹۵

شابک: ۳-۳-۹۶۹۸۲-۶۰۰-۹۷۸

مقدمه مترجم

کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها ، در قالب یک گزارش، به افشای اسناد فوق سری در خصوص همکاری یک دولت یا سازمان مخفی با نژادی از فرازمینی‌ها، معروف به خاکستری‌ها، می‌پردازد که در پایگاهی زیرزمینی به نام دالسی در ایالات متحده‌ی آمریکا دست به سفاکی‌های رعب‌آور می‌زدند. آدمربایی و انجام آزمایش‌های ژنتیکی وحشتناک و بی‌رحمانه بر روی آ نها، از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در پایگاه بوده است. علیه افرادی که در امور مذکور دخیل بوده‌اند، هیچگونه مجازاتی اعمال نشد، که این خود نشان از وجود یک ابر قدرت شیطانی در پس قضایاست. این اثر کم حجم، به عنوان اولین ترجم هی منتشر شده به زبان فارسی از نویسنده‌ی نامدار، ماکسیمیلیان دی لافایت، قدمی است کوچک در جهت معرفی دیگر آثار ارزشمند ایشان به جامعه‌ی فارسی زبان. امید است که مورد رضایت و توجه خوانندگان واقع شود.

درباره‌ی نویسنده

ماکسیمیلیان دی لافایت، نویسنده، دانشمند و یکی از روشنفکرترین شخصیت‌های دنیای امروز به شمار می‌رود. وی بیش از ٢۵٠٠ کتاب، ٩ دایرهالمعارف از ٢۵ زبان مختلف و ٢٢ فرهنگ لغت زبان‌های باستانی و امروزی، از جمله سومری، اکدی، آشوری، آرامی، لاتین، فرانسوی، هیتی، فنیقی، اوگاریتی، یونانی، ترکی، عبری و غیره را تقریباً در طول ۵٠ سال نوشته است. آثار ماکسیمیلیان دی لافایت در سراسر دنیا در دسترس می‌باشد. از سال ١٩۶٠ بیش از ١٢٠ میلیون نفر کتاب‌های وی را مطالعه کرده‌اند و بسیاری از این آثار همواره درلیست پرفروشترین کتابها قرار گرفته‌اند.
دی لافایت ناشر ٨ مجله‌ی ماهانه است. او همچنین یکی از برجسته‌ترین زبانشناسان (زبانهای باستانی و امروزی) و مورخان ، تمدن‌های باستانی در سطح جهان می‌باشد. در سال ٢٠٠۴ دانشکده‌ی حقوق دانشگاه ییل وی را به عنوان یک زبانشناس و حقوقدان خبره انتخاب کرد تا پیشنویس قانون اساسی جدید عراق را، که از سوی کاخ سفید نگاشته شده بود، از انگلیسی به عربی ترجمه کند. او به خاطر تبحر در تاریخ و زبانهای تمدن‌های باستانی، و مطالعات حقوقی- اجتماعی در خصوص خاورمیانه، و درباره‌ی نویسنده ١٣ تکیه‌ی بسیار بر روی زبانهای محلی، نظام‌های اجتماعی تطبیقی، شریعت‌ها، و اسلام، در میان همه‌ی ملتها شناخته شده است. علاوه بر این، دی لافایت نمایشنامه‌ها، مستندها، و موزیکال‌های متعددی نوشته و تهیه کرده است. نمونه‌هایی از آثار متعدد او در زمینه‌های مختلف از این قرارند: اُپرا، هالیوود، سینما، موسیقی جاز، تأثیر سیاهپوستان آمریکایی بر موسیقی آمریکایی، مُد، تاریخ هنر و تمدن از ٧٠٠٠ سال پیش از میلاد تا به امروز، فرازمینیی‌ها، سفینه‌های فضایی بیگانگان، یوفوها، عرفان، احضار روح، انرژی زمین، نیروی شفا، علوم ماوراءطبیعی، فیزیک کوانتومی، جهان‌های موازی، زبان‌ها، بین‌النهرین، حقوق بین‌الملل، اسلام، ادیان، کوبیسم و هنر انتزاعی، خداشناسی، انسانشناسی، ادبیات جهان، تاریخ فرانسه، تاریخ آمریکا، غذا و نوشیدنی و غیره.

لینک خرید کتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *