ژانویه 1, 2020 کتاب ده نوشته‌ی فرانک پور روشنزاده

کتاب ده نوشته‌ی فرانک پور روشنزاده

معرفی کتاب ده

نویسنده: فرانک پور روشنزاده

موضوع: رمان ایرانی

تعداد صفحات: ۱۹۴

چاپ: اول – ۱۳۹۸

شابک: ۷-۰۱۹-۲۴۷-۶۲۲-۹۷۸

درباره کتاب

کتاب ده که پیشروی شماست برانگیخته از وقایع و حقایق‌یست که تماما به وقوع پیوسته‌اند ولیکن اسامی شخصیت‌ها را تغییر داده‌ام. همچنین سعی بر این داشتم تا ساده و شیوا بنویسم و از گزاف هگویی پرهیز کنم. ساده با شما حرف زدم و ساده برای شما تعریف کردم، شاید در بخشی از داستان خاطری را مکدر کنم یا برنجانم، ولی در هر حال این اتفاقات حقیقتا زمانی رخ داد هاند و طبیعی است که جایی اشکی ریخته شود و جایی خنده بر لبی بنشیند.

امیددارم با خواندن این داستان بازگشتی خوشایند و گاهی شاید ناخوشایند به زما نهای قدیم داشته باشید و تمام صحنه‌های شرح داده شده را عمیقا تصور کنید، خصوصا اتفاقاتی که در زمان هشت سال دفاع مقدس و جنگ نابرابر رقم خورده است.

پر واضح است که اگر کتابی را با چشم دل بخوانید خود را جای کاراکترهای داستان خواهید گذاشت و احساسات و اتفاقات برایتان ملموس‌تر خواهد شد.

مقدمه کتاب ده

اکنون به برکت وجود خدایی که همواره باقیست صفحات جدید و عالی زندگی خودم رو می‌سازم. صفحاتی که در سامت و توانگری و مهربانی و ابراز وجودم است. (چهار اثر فلورانس) عشق نیرویی است که روح جهان رو بهبود می‌بخشد. عاشق همواره در پی‌یافتن نشانه‌هایی از معشوق است او در جهان به دنبال گمشده‌اش می گردد. عاشق تفاوت شب و روز رو نمی فهمد جای شب و روزش عوض می‌شود او همه زندگی‌اش را در رضایت معشوق می‌بیند چه عشق زمینی باشد، یا نباشد برایش فرقی ندارد فقط با معشوقش حالش خوش است. عشق پدیده ای آسمانی است که دنیای چهاربعدی یا شگفتی‌ها رو به روی انسان می‌گشاید و در عشق واقعی است که انسان فارغ از خود ترسی به دل راه نمی‌دهد. عشق همان تجلی خداوند و معنویتی عمیق است.

فرانک پور روشنزاده

لینک خرید کتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *