اکتبر 9, 2019 تبدیل پایان نامه به کتاب

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان

مقدمه

لطفا قبل از هر اقدامی صفحه مربوط به چاپ کتاب را مطالعه بفرمایید. هدف خود را از چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب مشخص کنید. اگر به دنبال سود مالی فوری از چاپ کتاب هستید باید کمی بیشتر فکر کنید. فرآیند نشر کتاب فرآیندی است که به صبر و دقت نیازمند است.

تبدیل پایان نامه به کتاب راه حلی عالی برای کسب اعتبار در حوزه ی تخصصی تان می باشد. کتاب ها قابل فروش در بازار هستند. کتاب ها بیشتر در دید هستند و نتایج تلاش های شبانه روزی شما برای به سرانجام رساندن تحقیقاتتان را بهتر بازتاب می دهند.

عزیزانی که برای کسب امتیاز اعتباری برای مصاحبه دکتری خود اقدام به چاپ کتاب می کنند، می بایست توجه داشته باشند که ویراستاری آثار تخصصی به دو صورت انجام می گیرد. ۱٫ ویراستاری عمومی (از نظر نگارش و اشتباهات املایی) ۲٫ ویراستاری فنی (از بعد اعتبار موضوعات مطرح شده در کتاب).

ویراستاری فنی پایان نامه هایی که با نمره بالا دفاع شده اند، الزام صد در صدی ندارد. ولی نیاز است که سبک جمع آوری فصول پایان نامه تغییر کند. این کار نیز نیازمند تخصص و دانش اضافی نیست و خود شما به راحتی می توانید آن را انجام دهید.

اگر به دنبال ارائه کتاب خود به مرکزی خاص می باشید و نمی خواهید که از آن کپی برداری یا سواستفاده شود تا جایی که امکان دارد در مطالب اصلی پایان نامه و فصول آن تغییری ایجاد نکنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

استعلام هزینه چاپ کتاب

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب

نکات و ملزومات

این متن راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب است پس لازم است تمام نکات لازم برای انجام این کار را با هم در میان بگذاریم:

  • در فایل پایان نامه تمامی لغاتی را که اشاره به پایان نامه بودن یا گزارش کار بودن و یا پروژه ی تحقیق بودن است، با کلماتی که به کتاب بودن اثر اشاره دارد جایگزین شود. (مثال: در این پایان سعی بر آن است که. تبدیل شود به، در این کتاب سعی بر آن است که …)
  • بخش های مربوط به نتیجه گیری و گزارش های کلاسی و درسی حذف و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع یا جامعه آماری بزرگتر تبدیل شود.
  • کلمات اشاره کننده به استاد راهنما، استاد مشاور و غیره حذف شود.
  • بر اساس موضوع و نوع پایان نامه و رشته تحصیلی برخی پایان نامه ها دارای فصول آماری، فرضیه و نتیجه گیری می باشند، که با توجه به هدف شما از چاپ کتاب می توانند حذف شوند. همچنین این امکان نیز است که پایان نامه را بدون این تغییرات کتاب کنید.
  • بخش مقدمه اثر را به استاد خود بسپارید. اینن چنین از بار علمی آن ها بهره مند می شوید. در ضمن نام بردن از استاد مربوطه در روی جلد باعث افزایش اعتبار اثر شما می شود.
  • مهم ترین بخش و آخرین بخش در تبدیل یک پایان نامه به کتاب بخش صفحه آرایی و طراحی جلد می باشد. صفحه آرایی کاری است تخصصی که در ارتباط اثر شما با خواننده بسیار تاثیر گذار است. در این بخش لازم است که با متخصص صفحه آرا در ارتباط باشید تا صفحات و مطالب آن طوری که مطلوب خواننده است به چاپ برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *