سپتامبر 24, 2018

چاپ کتاب تاثیر بازاریابی در شبکه های اجتماعی بر رضایت مشتریان تالیف مهدی منصوری

چاپ کتاب تاثیر بازاریابی در شبکه های اجتماعی بر رضایت مشتریان تالیف مهدی منصوری در سال ۱۳۹۷توسط انتشارات نسل روشن به چاپ و نشر رسید که بخشی از مقدمه آن را در ذیل می خوانیم :
امروزه مشتریان از انواع مختلف تکنولوژی به خصوص اینترنت به عنوان ابزار مؤثر در جهت تأمین نیازهای خود بهره می برند. یکی از پیشرفته ترین سرویس های اینترنتی، شبکه های اجتماعی مجازی هستند که امکان ارتباط دو طرفه بین کاربران و شرکت ها در آن وجود دارد.
با وجود مزایای بسیاری که شبکه های اجتماعی در زندگی ما ایجاد کرد هاند، هنوز هم تناقضات و اختلافات زیادی مابین نظریه پردازان وجود دارد، برخی از آن ها شبکه های اجتماعی را یک مد زودگذر و موقتی می دانند و برخی دیگر یک فرصت بالقوه همیشگی با مزایای واقعی. با این حال هر دوی این گروه ها معتقدند تا زمان یکه این شبکه های اجتماعی پیچیده در اوج هستند، باید از قدرت آ نها نهایت استفاده را برد.
اهمیت شبکه های اجتماعی برای کسب وکارها به حدی است که تاکنون تحقیقات و پژوهش های متعددی در این زمینه صورت گرفته است . از جمله مهم ترین این تحقیقات می توان به تحقیقات دانشگاه فناوری تگزاس اشاره کرد که نشان داد برندهایی که به خوبی از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، مشتریان راضی و وفادار بیشتری نیز دارند. با توجه به این که در کشور ایران تا حال توجه کمی نیز به بحث رضایت مشتریان در مقوله
شبکه های اجتماعی شده است و با توجه به اهمیت بالای این موضوع، این کتاب خواستار آن است تا با انجام پژوهشی، تاثیر شبکه های اجتماعی بر رضایت مشتریان را بررسی کند.
این کتاب در قطع وزیری و صحافی شومیز در۱۸۷صفحه به چاپ رسیده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *