قوانین و مقررات سایت:

استفاده شما از وب سایت “انتشارات نسل روشن” به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه میباشد.

قوانین در هر زمانی ممکن است تغییر کند پس در هر استفاده از سایت این قوانین را مطالعه نمایید.

قیمت و موجودی کالا

قیمت کتاب های عرضه شده بر اساس فیمت تعین شده بر روی پشت جلد کتاب و موجودی ها بر اساس تفاضاها تنظیم می گردد

اطلاعات کاربران و سفارشات 
کاربران باید هنگام عضویت و سفارش کالای مورد نظر خود، اطلاعات را صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
هویت جعلی، آسیب به سایت و انجام فعالیت های غیر قانونی در سایت ممنوع است.

مراحل خرید 
هنگامیکه مشتری سفارش خود را ثبت می نماید، ایمیلی به وی ارسال می گردد، با توجه به ساعت کاری فروشگاه، در اسرع وقت مسئول فروش به منظور هماهنگی با مشتری تماس گرفته و سپس مطابق با روش ارسال منتخب مشتری مرسوله ارسال می گردد.

مدت زمان اعتبار قیمت

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.

روشهای پرداخت و ارسال

پرداخت: تراکنش بانکی طبق قوانین بانکداری کشور و تحت امنیت بانک انجام می شود و وب سایت هیچ مسئولیتی برای تراکنشهای ناقص ندارد و کاربر می بایست با بانک خود تماس بگیرد.
ارسال: ارسال کالا توسط سیستم تحویل کالای مورد استفاده “فروشگاه نسل روشن” و در سراسر کشور صورت می گیرد

برگرداندن کالا:
در صورتیکه محصول معیوب باشد مشتری می بایست طی ۲۴ ساعت با شماره های مندرج در قسمت  “تماس با ما”تماس گیرد یا با مراجعه به دفتر اصلی موسسه محصول خود را تعویض نماید
در صورتیکه مشتری مایل به برگرداندن کالایی که بسته بندی آن باز نشده باشد، مشتری می بایست طی ۲۴ ساعت با دفتر موسسه تماس گیرد یا با مراجعه به دفتر موسسه کالای خود را تعویض نماید یا برگرداند.
مشتری می تواند در صورت معیوب بودن و یا یکسان نبودن مشخصات کالای خریداری شده با اطلاعات درج شده در وب سایت با اعلام قبلی به واحد مربوطه(ظرف ۲۴ ساعت) و تایید آن واحد نسیت به باز گرداندن کالا با وضعیت اولیه خرید به قروشگاه عودت دهد.

این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت nasleroshan.ir خواهد بود.